Facebook PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk

Impreza integracyjna

Impreza integracyjna
Jesteśmy już po wydarzeniu studenckim! Integracja Studencka, Studencki Czwartek!
 
To była WIELKA integracja!
 
Chciałabym w imieniu Zarządu Samorządu Studenckiego wyrazić szczerą wdzięczność wszystkim studentom, którzy dołączyli do nas na niezapomnianym spotkaniu.
Przede wszystkim ogromne podziękowania dla każdego z Was za uświetnienie wydarzenia swoją obecnością. Wasze uśmiechnięte twarze, dobra zabawa i wspólna integracja sprawiły, że impreza stała się sukcesem! 
Dziękuję również Lasermaniak za przeprowadzenie turnieju w laserowego paintballa, co było wspaniałym dodatkiem do naszego studenckiego wydarzenia i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów. Warto wspomnieć, że mieliśmy również okazję zagrać w Soccermaniak dzięki uprzejmości Tomek Przybylski. 
 
Pamiętajcie, to ludzie sprawiają, że każde wydarzenie jest naprawdę wyjątkowe, a Wy, drodzy studenci, sprawiliście, że to spotkanie było niezapomnianym przeżyciem. Dziękuję za bycie częścią tego niesamowitego wydarzenia i za sprawienie, że był to wieczór pełen śmiechu, radości i przyjaźni. Czuję ogromną wdzięczność, że mogłam dzielić ten czas z wami.
 
Ze studenckim pozdrowieniem
Przewodnicząca Zarządu Samorządu Studenckiego

Zarząd Samorządu Studenckiego
Akademii Nauk Stosowanych
im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

Pliki do pobrania