Facebook PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk

Juwenalia ZWPUZ 2023

W dniu 19.05.2023 roku odbyły się pierwsze wspólne Juwenalia Związku Wielkopolskich Publicznych Uczelni Zawodowych. Dzięki uprzejmości Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile mieliśmy okazję wspólnie z Uczelniami z Konina, Gniezna oraz pozostałymi Pilskimi Uczelniami, świętować ten wyjątkowy dzień dla studentów. Od samego rana studenci ze wszystkich Uczelni bawili się wspólnie na terenie kampusu ANS w Pile. Pierwszą zabawą była gra terenowa, w której studenci poznawali Uczelnie, jak również mieli do wykonania zadania. W trakcie tej gry odbywały się zabawy sportowe, gdzie do wygrania były różne gadżety uczelniane.


O godzinie 16:00 na Pilskiej Wyspie rozpoczął się piknik naukowy, a całe Juwenaliowe Show rozpoczęło się od godziny 20:00 koncertem MERY SPOLSKY. Krótko przed godziną 21:30 przedstawiciele Samorządów Studenckich wszystkich Uczelni weszli na scenę i odebrali klucz do miasta! W tę wyjątkową noc miasto było nasze!


Główną gwiazdą wydarzenia był MROZU. Swoimi wielkimi hitami umilał ten cudowny wieczór studentom, jak również pozostałym mieszkańcom Grodu Staszica. Po całym wydarzeniu Samorząd Studencki ANS w Pile przygotował AfterParty w klubie Bowling Rodło w Pile.


Co to była za noc!


Dziękujemy organizatorom oraz studentom naszej Uczelni za aktywny udział we wszystkich
przygotowanych atrakcjach!


Do zobaczenia za rok…
Miłosz Gast Członek Samorządu Studenckiego